FAQ

W jaki sposób mogę opłacić moje zamówienie?

W sklepie Cat Cat Studio możesz dokonać płatności za pośrednictwem serwisów PayPal lub Przelewy24. Serwis Przelewy24 obsługuje szybkie przelewy, płatności kartami oraz Blik. Wszystkie płatności odbywają się za pomocą bezpiecznego połączenia SSL.


Co mam zrobić jeśli wystąpiły problemy przy dokonywaniu płatności?

Jeśli płatność za Twoje zamówienie nie przeszła lub wystąpiły problemy z jej autoryzacją, prosimy złożyć nowe zamówienie lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta (catcatstudio.store@gmail.com), który poinstruuje jak przelać środki bezpośrednio na nasze konto bankowe.

 

Jak dokonać zwrotu?

Klient ma dwie opcje dokonania zwrotu produktów. Samodzielnie odesłać produkt za pośrednictwem firmy kurierskiej na poniżej podany adres, w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Lub w przeciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia skontaktować się z działem obsługi klienta (catcatstudio.store@gmail.com), który pomoże przy zwrocie generując etykietę zwrotna przesyłki. Kwota wygenerowanej etykiety, w wysokości 15 zł, zostanie odjęta od zwracanej kwoty. Do zwracanego towaru należy dołączyć formularz zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są na stronie Zwroty i Wymiany oraz w RegulaminiePrzyjmujemy wyłącznie zwroty wysłane za pośrednictwem firm kurierskich, nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Adres do zwrotów:

Cat Cat Studio 
ul. Jana Karola Chodkiewicza 2/114
02-593 Warszawa Polska
Tel: 609 901 908

  

Kiedy otrzymam zwrot środków za zwracane produkty?

Środki zostają zwrócone na konto klienta do 14 dni od otrzymania zwrotu. 

Jak dokonać wymiany?

Produkty zakupione na stronie Cat Cat Studio możesz wymienić na inny rozmiar lub kolor tego samego produktu. Wymiany możesz dokonać w ciągu 14 dni daty otrzymania zakupu. Prosimy skontaktuj się  mailowo z działem obsługi klienta (catcatstudio.store@gmail.com) aby ustalić czy produkt na który chcesz dokonać wymiany jest dostępny. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są na stronie Zwroty i Wymiany.

Cat Cat Studio 
ul. Jana Karola Chodkiewicza 2/114
02-593 Warszawa Polska
Tel: 609 901 908

 

Czy mogę dokonać zmian lub anulować zamówienie?

Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, o czym klient informowany jest mejlowo, można dokonać zmian lub całkowicie anulować zamówienie. W celu anulacji lub wprowadzeniu zmian w zamówieniu prosimy skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

 

Otrzymany produkt ma wady, co mogę zrobić?

Wadliwy towar podlega reklamacji, na mailowe zgłoszenie wady klient ma 5 dni  od otrzymania zamówienia. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji wadliwych są podane w Regulaminie.

 

Jak dobrać rozmiar?

Aby dobrać rozmiar zmierz swoje dobrze pasujące na Ciebie ubranie i porównaj wymiary. W razie wątpliwości dotyczących rozmiaru prosimy o skontaktuj się z działem obsługi klienta, który chętnie pomoże w wyborze.

 

Jak liczone są dni?

Wszystkie terminy podawane w informacjach oraz Regulaminie liczone są w dniach kalendarzowych.