ZWROTY i WYMIANY

Zamawiany produkt nie spełnił twoich oczekiwań?

Czy chcesz wypróbować inny rozmiar lub kolor? Jeśli potrzebujesz rady, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00  pod numerem 693 205 203. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć to, czego potrzebujesz!

WARUNKI ZWROTU:

Zwracany produkt należy odesłać przed upływem 14 dni kalendarzowych, od daty otrzymania zamówienia.

Cat Cat Studio

ul. Jaracza 52 

90-249 Łódź Polska


Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania, muszą posiadać komplet metek.

Klient wysyła zwracany produkt na swój koszt.

Nie przyjmujemy zwrotów zamówień indywidualnych, w których wymiary, materiały lub kolory były zmieniane na życzenie klienta.

Decyzja o akceptacji nastąpi w ciągu max 4 dni od dostarczenia nam produktu. Otrzymasz powiadomienie mailowe.

Jeśli nie otrzymasz powiadomienia o akceptacji zwrotu w ciągu 14 dni od jego wysłania, prosimy skontaktuj się z nami, możliwe, że produkt nie został nam dostarczony. W celu lokalizacji przesyłki, prosimy zachowaj dokument jej nadania.

Zwrot kosztów wypłacony będzie w terminie max 14 dni od zaakceptowania zwrotu, tym samym sposobem jakim dokonana była płatność za zamówienie.

Zwracana zostaje podstawowa, najtańsza kwota kosztu wysyłek krajowych i zagranicznych.

Powiadomimy Cię mailowo o wypłacie zwrotu. Realizacja płatności przez bank może potrwać do kilku dni. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze swoim bankiem lub wystawcą karty płatniczej.

Gdy przy zwrocie poszczególnych produktów z zakupu o łącznej kwocie powyżej 399 zł, uprawniającej do darmowej wysyłki na terenie Polski, suma pozostawionych produktów nie wyniesie wymaganej kwoty 399 zł, opłata za przesyłkę zostanie naliczona.

Jeśli do twojego zamówienia była wystawiana faktura vat, prosimy wpisz jej numer w formularzu zwrotu.

Do pobrania > FORMULARZ ZWROTU

Koszyk

Suma: 0.00 PLN